DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Dárkový poukaz, předplatné. Nabízím dárkové poukazy pro Vaše blízké. Oslavenec od Vás obdrží poukaz na předplacený počet hodinových lekcí s trenérem. Poukaz Vám předám dle domluvy nebo zašlu na Vámi určenou adresu. Platnost 6 měsíců od vydání. Obdarovaný může čerpat tréninky v pracovních dnech od 6:00 do 14:00 nebo ve večerních časech od 18:00 do 21:00 hod.

Videorozbor zápasu, konzultace. Jste přesvědčeni, že něco děláte špatně, ale nevíte, v čem to vězí? Objednejte si rozbor svého zápasu, ve kterém Vám najdu stěžejní body a připravím pro Vás plán, co trénovat, nebo povedu tréninky na míru.

Koučování na turnaji. Postrádáte podporu z trenérské lavice? Využijte nabídku koučování na důležitém turnaji (např. GPA, MČR, mezinárodní utkání). Uvedená cena se nevztahuje na hráče klubu BS Brno. Doporučuji tuto službu především hráčům, které vedu v individuálních trénincích.

Sestavení tréninkového plánu. Chtěli byste se po sportovní stránce rozvíjet všestranně, objednejte si tréninkový plán na míru. Kromě stanovení cílů do tréninků badmintonu doporučím další vhodné složky přípravy.


Ceny jednotlivých služeb naleznete v sekci CENÍK.

© Tomáš Voves
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!