ZÁKLADNÍ ČÁST LIGY DOSPĚLÝCH

14.12.2019

1. KOLO LIGY DOSPĚLÝCH

Ligu jsme zahájili remízou 4:4 s BC RSC Tuřany B a vítězstvím 5:3 s VUT Brno. Tuřany nastoupili s několika bývalými hráči 2. ligy, takže to byl opravdu velice silný soupeř. Bodovala Marika ve dvouhře, Marika s Pavlou ve čtyřhře, Michal s Martinem ve čtyřhře a já ve dvouhře. VUT oproti dřívějším dobám také posílilo, takže to nebylo vůbec jednoznačné. Letošní rok je zahájen a řada remíz ukazuje velkou vyrovnanost soutěže.

2. KOLO LIGY DOSPĚLÝCH

V 2. kole ligy si náš tým dospělých zapsal dvě výhry. Nastoupil proti Židlochovicím a Kuklenské C. Oba soupeře porazil poměrem 5:3. Díky všem hráčům! 

3. KOLO LIGY DOSPĚLÝCH

Byli jsme pořadateli 3. kola. Nakonec se "domácí" půda ukázala jako příznivá. Přestože v Rousínovské hale netrénujeme, tak jsme se tam mohli cítit jako doma. Nakonec už jsme v ní měli několik akcí a vyhovuje nám. První utkání proti Řečkovicím jsme si drželi náskok hned od startu a odehráli několik zápasů s větším bodovým rozdílem. S Kometou to bylo o něco těžší, nakonec to ale na body vyšlo jednoznačně pro náš celek. Děkujeme také Bětce a Domčovi, kteří nás doplnili a také zabodovali ve svých zápasech. 

VÍTĚZSTVÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI

V neděli 8.12. nás čekalo 4. kolo základní části ligy dospělých. Nakonec se nám podařilo seskládat silnou sestavu a zvítězit v obou utkáních proti 2. a 3. celku soutěže poměrně výrazným poměrem 7:1, přestože některé zápasy neměly jednoznačný průběh. Tím jsme si zajistili prvenství v základní části a těšíme se na play off. Děkujeme všem hráčům za odhodlané a zodpovědné výkony. 

© Tomáš Voves
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!