Doplňkové službyVideorozbor zápasu, konzultace.
 Jste přesvědčeni, že něco děláte špatně, ale nevíte, v čem to vězí? Objednejte si rozbor svého zápasu, ve kterém Vám najdu stěžejní body a připravím pro Vás plán, co trénovat, nebo povedu tréninky na míru.

Exhibice. Chtěli byste zpestřit svoji společenskou nebo sportovní akci? Objednejte si badmintonovou exhibici. Zajistím pro Vás adekvátní spoluhráče a můžeme Vám nabídnout ukázku dvouhry, čtyřhry nebo exhibiční „trojhru“.

Organizace turnajů. Chtěli byste zorganizovat badmintonový turnaj, ale nevíte si s tím rady? Objednejte si pomoc s organizováním nebo rovnou turnaj na klíč. 
      
     

Dárkový poukaz, předplatné. Nabízím dárkové poukazy pro Vaše blízké. Oslavenec od Vás obdrží poukaz na předplacený počet hodinových lekcí s trenérem. Poukaz Vám předám dle domluvy nebo zašlu na Vámi určenou adresu. Platnost 6 měsíců od vydání. Obdarovaný může čerpat tréninky v pracovních dnech od 6:30 do 14:30 hod nebo ve večerních časech dle domluvy.

Koučování na turnaji. Postrádáte podporu z trenérské lavice? Využijte nabídku koučování na důležitém turnaji (např. GPA, MČR, mezinárodní utkání). Uvedená cena se nevztahuje na hráče klubu BS Brno. Doporučuji tuto službu především hráčům, které vedu v individuálních trénincích. 

                         


Ceny jednotlivých služeb naleznete v sekci CENÍK.

Zpět do sekce SLUŽBY.

media+420 725 891 077