TURNAJE LEDEN

01.01.2020

GPC U15 OLOMOUC

V sobotu 4. ledna se vydali čtyři naši hráči do Olomouce na GPC U15 pro nějaké body do žebříčku. Nejlepší hráčkou výpravy se stala Nela Fliglová se stříbrem ve čtyřhře s Klárou Brázdovou z Ivančic a s bronzem v mixu s Markem Fuchsem. Marek přidal ještě bronz ve čtyřhře s Patrikem Melcherem. Michael Havlíček získal bronz také v deblu s Ondrou Kaplanem z Holic. Ve dvouhrách se z našich umístil nejlépe Míša a to těsně za branami semifinále. 

GPC U13 PŘEROV

V sobotu 11.1. se v Přerově odehrál turnaj GPC U13. Za náš klub se tohoto turnaje zúčastnili 3 hráči: Kája Vahalík, Jáchym Juřica a Klárka Fliglová. V mixu Jáchym s Klárkou porazili 2 nelehké soupeře a dostali se do semifinále, kde narazili na pozdějšího vítěze mixu, Kája s partačkou z Komety na tento pár narazili už v prvním kole. Dvouhry se hráli ve skupinách po 3 a vždy postupovali 2 a následně se dohrával pavouk. Klárka skupinu vyhrála a v prvním kole pavouku prohrála. Kája s Jáchymem odcházeli ze skupiny s jednou prohrou a stejně jako Klárka v prvním kole vypadli. Ve čtyřhrach Kája s Jáchymem měli jedno volné kolo a hned se ocitli v semifinále, kde prohráli. Klárka s Julčou Königovou také byli rovnou v semifinále, které vyhrály a v nasledném finále zvítězily. 

GPC U15 BŘECLAV

Hráči Sharks přivezli 11 medailí z GPC U15 v Břeclavi. Lukáš Thor a Nela Fliglová ovládli obě párové disciplíny, když společně vyhráli mix i čtyřhry se svými spoluhráči, Nela s Klárou Brázdovou (Ivančice) a Luki s Míšou Havlíčkem. Oba přidali 3. místo ve dvouhrách. Míša Havlíček se ve dvouhře probojoval až do finále, ve kterém nestačil na konečného vítěze a v mixu skončil 3. s Klárou Brázdovou (Ivančice). K medailovému zisku přispěl také pár Fuchs-Melcher 3. místem ve čtyřhře.

JUNIOR CUP KUKLENSKÁ

Na nedělním Junior Cupu na Kuklenské startovalo 9 našich hráčů. Nakonec z toho byly 3 medaile zásluhou Gabriela Trkana, Karla Vahalíka a Markéty Chovancové. Děkujeme za účast a plné nasazení také Toníku Horákovi, Štěpánu Hodálovi, Janu Henzlovi, Honzíku Drlíkovi, Jáchymovi Juřicovi a Kubovi Jaškovi.  

YONEX KIDS OPEN

Na nedělní soutěži 19.1.2020 IV. YONEX KIDS OPEN v Kunovicích startovali dva naši zástupci a dobře si zahráli. Eliška Fröhlichová brala 2. místo v U11 a Adam Štěpek také 2. místo v U13. 

GPD U13 

Na GPD U13 v Brně na Kuklenské získali naši 2 medaile zásluhou Gabika Trkana a Klárky Fliglové. Mezi 4 nejlepší chlapce se probojoval také Kája Vahalík a do nejlepších 8 i Luki Hamr. V dívkách se umístila Klárka na 3. místě. Na 4. místě skončila Kladie Strouhalová, na premiéru v soutěži moc pěkný výsledek. Děkujeme také za předvedenou hru Elišce Fröhlichové, Jáchymovi Juřicovi a Kubovi Jaškovi. 

GPC U15

Na GPC U15 v Ústí nad Labem startovali Michael Havlíček a Nela Fliglová. Míša zvítězil ve čtyřhře s Tadeášem Hlubučkem ze Slovanu Vesce a s Nelou se umístili v mixu na krásném 2. místě a k tomu všemu Míša přidal ještě 3. místo ve dvouhře.