Školení trenérů s Petrem Bášou

02/12/2016

V pátek 2. prosince jsem si s dvěma hlavními trenéry Badminton Sharks Brno, s Ríšou Uhrem a Hynkem Šabackým, udělal výlet do Plzně. 

   
Vyráželi jsme v 6 hod z Brna a zpět domů jsme se dostali ve 23:30, takže se dá říct, že kromě školení byl celý den z velké části o cestování. Viděli jsme několik filmů, vyřešili řadu sudoku, hráli hru s magickými kartami, povídali si, uzavírali medovníkové úkoly pro všechny hráče klubu a taky si pospávali.
Samotné školení bylo zahájeno krátkou přednáškou o výživě před, při a po výkonu. Po zeleném úvodu plné chlorely si vzal slovo pracovník rychlé záchranné služby a zkušeně promluvil o rizicích úrazů při sportu a o první pomoci při všemožných zraněních. 


Po přestávce přišlo na program Petra Báši, který je považován za vůbec nejlepšího trenéra párových disciplín v republice. Svoji prezentaci zahájil podáním a příjmem, a pak pokračoval mezihrou až k útoku a obraně. Ke každému bodu měl řadu poznámek, nácviků a doporučení. Bylo to velice přínosné a inspirativní. Petrovi Bášovi byli k ruce také místní hráči, kteří se zapojili do praktických ukázek. Děkujeme za organizaci Západočeskému badmintonovému svazu a především Petrovi Bášovi, který nás nadchl svým přístupem a zkušenostmi z vrcholového sportu.

Archiv novinek

media+420 725 891 077