GPC U17 Chropyně

29/04/2016

   

Sobotního turnaje v Chropyni se nakonec zúčastnily "jen" naše 4 hráčky. Čekali jsme větší zastoupení v našich barvách, ale ostatní holky měly jiný program nebo odpočívaly na pražský turnaj v Radotíně, což se další den ukázalo jako šťastné rozhodnutí (díky Sári). Dominik J. Z. se musel připravovat na přijímací zkoušky a nakonec je přijat na obě školy, takže si může vybírat. Gratulujeme Ti Domčo. Vašek má aktuálně mimořádnou formu, ale bohužel ho schvátila viróza, tak se nemohl zúčastnit. Jáchym a Saša vyrazili také raději do Prahy. Nezbývalo tak nic jiného, než aby to holky vzaly na sebe a zahrály, co nejlépe. 
Turnaje se zúčastnili kromě známých tváří, také hráči z Opavy, Kopřivnice a Klimkovic. Linda Chamrádová s Nelčou Štěpkovou se prokousaly do druhého kola ve dvouhře, a tak obsadily 5. místa. Linda přidala ještě stejné umístění v mixu s Jirkou Derkou z FSpS MU

Vrcholem celého turnaje měla být čtyřhra Nelči s Nikčou Kubovou. Holky sehrály dobrý turnaj ve čtyřhrách a zasloužily si tak bronz.

Gratuluji k zisku dvou medailí a děkuji za nasazení všem hráčkám v těžké konkurenci silných hráčů ze severní Moravy.

Archiv novinek

media+420 725 891 077