GPD U15 Brno Kuklenská

28/11/2015

  

 

V sobotu 28. 11. se v Brně na Kuklenské odehrál turnaj GPD u15 o postup na oblastní přebor. Turnaje se zúčastnilo mnoho hráčů. Všichni si vedli poměrně dost dobře. A povedlo se nám uhrát 5 medailí a to zásluhou Adély Nejezchlebové, Alexandra Uhera a Sáry Schafferové (Áďa byla třetí ve dvouhře, třetí ve smíšené čtyřhře se Sašou a třetí ve čtyřhře se Sárou). A postup na OP u15 vybojovala Adéla Nejezchlebová a možná Štěpán Prek, Michaela Nováková a Sára Schafferová.

Hodnocení vybraných hráčů:
Áďa hrála zejména takticky, jen někdy se jí to uplně nepovedlo a soupeři to nahrávala přímo na střed.
Myslím, že Míša měla problémy to ustát psychicky a nechala se prohánět, ale šla vidět velká snaha a noc se mi líbí jak Míša vybírá smeče.
Sabča na tom byla podobně jako Míša a když hrála dvouhru tak měla slabou chvilku a šla vidět přesnaha. To nemění nic na tom, že nabrala spousty zkušeností a příště to bude lepší
Saša hodně bojoval bohužel mu vyšel špatný los a každý zápas viděl stejnou tvář a to Standu Zachu. Saša má jednu schopnost a to takovou, že i když je pod tlakem nenahrává soupeři na střed a ta mu pomohla uhrát výborný zápas.

Děkujeme za nasazení v turnaji Ádi, Sáře, Káji, Míši, Verči, Sabči, Štěpánovi, Sašovi, Lukimu, Martinovi, Marťovi, Patrikovi, Adamovi, Ondrovi, Ondřejovi a Jáchymovi.

Sára Schafferová

Archiv novinek

media+420 725 891 077