Podzimní turnaj v Podolí U11, U13

15/11/2015

Na podzimní turnaj v Podolí přijela opravdu početná posádka hráčů BS Brno.

Jsem moc rád za první turnajové pokusy nejmladších Žraloků. Tuto příležitost využil Dan Marinov, Míša Havlíček, Martin Sova a Marek Fuchs. Všichni se výborně chytli a sehráli s mladšími soupeři ve skupině i několik vyrovnaných zápasů, Dan a Martin dokonce dokázali dotáhnout zápas do vítězného konce.

Mezi nestaršími hráči turnaje, tedy v kategorii do 13 let, nastoupil Martin Mejzlík, Martin Marinov, Markétka Sovová, Vojta Bauer, Matyáš Kšír, Honza Kincl a Mikuláš Müller. Ze skupiny postoupil jen Martin Mejzlík, kterého následně vyřadil Matěj Hořanský z Růžďky.


Měli jsme výrazně silnější zastoupení hráčů v kategorii do 11 let a to se nakonec projevilo i do samotných výsledků. Ve dvouhře jsme pobrali všechny 3 první místa. Na 3. místě skončil Štěpán Prek po bratrovražedném boji s Lukim. 2. byl Ondra Valouch, který se probojoval druhou stranou pavouku a zastavil ho až skvěle připravený Lukáš Kurdiovský ve finále. Ve čtyřhře Luki se Štěpim zaváhali v koncovce 3. setu se soupeři z Olomouce, a tak brali bronzové medaile. Ondra Valouch s Martinem Šebestou byli úspěšnější a v samotném finále olomoucké hráče porazili ve dvou setech, a tak se jim po vyhlášení na krku zableskly zlaté medaile.

Díky všem včetně velkopavlovické posádky, která soutěží pod záštitou našeho klubu BS Brno.

   


Foto: Martina Šebestová

Archiv novinek

media+420 725 891 077