GPD U13 Podivín

07/11/2015

V sobotu 7. listopadu se 12 hráčů klubu BS Brno utkalo o účast na oblastním přeboru, který se bude hrát 21.11. v Jihlavě. Pobrali hned 15 medailí, 4 zlata, 4 stříbra a 7 bronzů.

Nejlepším Žralokem se stal Lukáš Kurdiovský, který zvítězil v obou párových disciplínách, ve čtyřhře s Martinem Marinovem a v mixu se Sabčou Komárkovou. Sabča k mixu přidala těsné 2. místo ve čtyřhře s Verčou Kulhavou a sama skončila o bod na 2. místě ve dvouhře.


Ve čtyřhrách se umístili na 3. místě Barča Veselá a Mikuláš Müller se spoluhráči z jiných oddílů. Z velkopavlovické odnože našich hráčů uspěl Martin Huslík s Aničkou Drápalovou a s Jakubem Herzánem, když skončil 2x na 3. místě. A největším překvapením pro nás byl nováček Ondra Valouch s vynikajícím výsledkem na celkovém 3. místě ve dvouhře jako nejlepší klubový hráč v singlech a ve čtyřhře s Markem Skoupým z FSpS MU se probojoval až do finále, což je na jeho bodovanou premiéru slibný začátek jeho badmintové kariéry. Také děkuji za nasazení v prvních turnajových krůčcích Vojtovi Bauerovi a Honzovi Kinclovi.
   


Foto: Jan Komárek

Kompletní výsledky naleznete na stránkách Jihomoravského badmintonového svazu.

Archiv novinek

media+420 725 891 077