Jednodenní camp BS Brno

01/11/2015

Z důvodu podzimních prázdnin hráčům BS Brno odpadly 3 tréninky, a tak jsme využili prostor v termínovém kalendáři a naplánovali si jednodenní camp v Želešicích. Zúčastnilo se 15 dětí z 2. a 3. úrovně závodních hráčů. Na závěrečné zápasy přijeli ještě 3 nejmladší z 1. úrovně.


Tréninky byly rozděleny do 3 bloků, které byly vždy zaměřeny na nácvik nebo zdokonalení konkrétní techniky. Každé cvičení bylo doplněno o potřebnou taktiku a snažil jsem se program logicky navazovat, aby si hráči mohli techniku vyzkoušet v jednoduchých podmínkách a následně ji využili v náročnějším cvičením, které mělo daná pravidla stanovena tak, aby to ještě nebyl otevřený zápas. Hledání těchto mezistupňů považuji v tréninku za jeden z nejdůležitějších bodů. Na závěr každého bloku jsem ponechal dostatek prostoru na seberealizaci v polootevřených zápasech. Necelou poslední hodinku už jsme hráli vyřazovací zápasy se zapojením i nejmladších hráčů. Jsem moc rád, že si s námi zahráli, protože se mohou od starších kamarádů hodně přiučit.

Přesun do wellness se nám díky pomoci několika rodičů podařil bez komplikací a bazén byl naprosto úžasný. Měli jsme ho jen pro sebe, a tak jsme kromě válení se ve vířivce a volného blbnutí v bazénu odehráli i přátelský zápas vodního póla na připravené brány.
   


Foto: Nela Štěpková

Považuji tuto akci za velice povedenou a budu se těšit na další.

Archiv novinek

media+420 725 891 077