2. narozeniny klubu

20/07/2015

Malé ohlédnutí do nedaleké historie našeho klubu. Tomasz Mendrek vedl řadu let Badmintonovou školičku s pomocí Martiny Vackové a Davida Pokorného. Tato Tomaszova aktivita nabízela smysluplné využití volného času všem zájemcům o badminton.


Foto: Dominik Zelinka
   
Pak jsem do trenérského týmu kromě pomocných trenérů Tomáše Preka a Karla Reichmana nastoupil i já. Nadějné děti začaly odrůstat a bylo žádoucí, aby mohly hrát turnaje pod záštitou klubu. V naší čtveřici jsme založili klub a všichni turnajůchtiví hráči tak mohli soutěžit oficiálně za náš klub BS Brno. V prvním roce klubu jsem měl na starosti tréninky vesměs já ve spolupráci s Prekym a Karlem, protože Tomasz měl řadu reprezentačních povinností. V druhém roce se nám podařilo tréninky ještě více rozvětvit a vytvořit tak několik výkonnostních úrovní a nabídnout každé skupině adekvátní přístup s ohledem na ambice a předpoklady hráčů. V příštím roce bych chtěl zase tréninky o něco rozšířit, protože tréninkové tělocvičny nejsou nafukovací a turnajových hráčů přibývá.


Většina z nich vyšla z Badmintonové školičky Tomasze Mendreka, několik z nich mi zůstalo věrných po ukončení mého působení v kroužku Centra Fit4All a dva se vypracovali z nejmladší skupiny, kterou nezávisle vede Martina Mendrek.

Celou letošní sezónu jsem měl na starosti turnajové hráče s občasnou výpomocí Toma Preka. V průběhu roku hráči dostávali řadu impulzů a individuálních rad a doporučení, díky kterým se dokázali zlepšit, což celý náš trenérský tým moc těší. Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům za nasazení a chuť na sobě pracovat.


Foto: Jan Komárek
   

Tomasz Mendrek nabídl hráčům se zájmem o badminton jako zábavu profesionální přístup, takže kromě vyzkoušených her, výuky základních úderů zakusili i prvky z kondiční přípravy.

Děkuji za podporu a pomoc aktivně se zapojujícím rodičům: pan Chamrád, pan Kozel a paní Kozlová, paní Kubová, pan Müller, pan Komárek, pan Veselý, pan Řepka, paní Kulhavá a pan Kulhavý, pan Schaffer, pan Juřica, paní Mejzlíková, paní Kurdiovská, paní Nováková, pan Uher, paní Zelinková, pan Nejezchleb, paní Marešová, pan Sova, pan Davídek, paní Kadlčíková, paní Jelínková, paní Kobzová, pan Marinov, paní Paštéková, pan Oberajtr, pan Havlíček a pan Kuba.


Přeji klubu vše nejlepší k narozeninám, našim hráčům hodně sportovních úspěchů a všem členům pevné zdraví a radost z badmintonu.

Na shledanou na letních campech

Archiv novinek

media+420 725 891 077