Komeťácké singlování

30/05/2015


V sobotu 30. května uspořádala SKP Kometa Brno turnaj příchozích pro dvě výkonnostní úrovně. Hráči z klubu BS Brno pobrali 5 medailí.

Už delší dobu jsme vyhlíželi podobný nebodovaný turnaj, na který bychom vyslali hráče z nově vytvořené tréninkové skupiny. Sami jsme chtěli uspořádat podobný turnaj v Pavlovicích, ale rekonstrukce stropů nám tyto záměry překazila.

   


Foto: Tomáš Prek


Oddělená mladší skupina turnajových hráčů trénuje pohromadě teprve 3 měsíce a už dva z nich dosáhli na medaile. Slušnou hru předvedl stříbrný Matyáš Kšír i bronzový Patrik Juřica. Byl to pro ně teprve druhý turnaj, ale i tak překvapili své neregistrované soupeře. Adam Oberajtr zvítězil v neregistrované skupině starších, přestože už jeden bodovaný turnaj hrál, tak ho pořadatelé zařadili do této kategorie. Příště už se jistě přihlásí mezi plně závodní hráče. Pětici našich medailistů doplnila Niky Kubová a Linda Chamrádová v dívčí kategorii registrovaných. Na pomyslné podium se probojoval 4. Vašek Kozel i 5. Šimon Prek.
    
Foto: Tomáš Prek

Děkuji všem 22 reprezentantům z našeho klubu. Jsme rádi za tak hojnou účast, protože pro pokročilé hráče to byla zkouška před vrcholem této sezóny, za který považujeme mezinárodní turnaj na Slovensku již příští týden.

Archiv novinek

media+420 725 891 077