Kemp v Růžďce

07/11/2014

V pátek 7. listopadu jsem vedl kemp v malebné vsi u Vsetína. První část badmintonového programu byla věnována dětem tamního klubu TJ Sokol Růžďka, druhá jejich rodičům, kteří jsou také aktivními hráči. Zhodnocení celé akce bych nechal na panu Jaroslavovi Černotíkovi, řediteli ZŠ Růžďka a hlavním trenérovi klubu: 


Foto: Jaroslav Černotík

"V pátek 7.11.2014 jsme uspořádali v pořadí již třetí tréninkový kemp pro naše mladé hráče i pro dospělé, přičemž se jednalo o druhý kemp pod vedením Tomáše Vovese. 
V tříhodinovém tréninku si mladí hráči procvičili úderovou techniku a pohyb po kurtu. Trénink byl veden velmi zajímavou a zároveň zábavnou formou. To ovšem nebránilo tomu, aby dostali pořádně do těla. Na závěr dostal každý hráč doporučení, na čem by měl dále pracovat, aby se posunul výkonnostně dále. Všichni odcházeli z tréninku nadšení a spokojení.
Po mladých hráčích přišli na pořad dne dospělí. Jejich trénink byl zaměřen zejména na procvičování taktiky smíšené čtyřhry a na nápravu nesprávných návyků pohybu po kurtu při výměnách. Zpočátku jsme z toho měli docela zamotané nohy, ale nakonec jsme se do alespoň nějakého rytmu dostali. Rovněž tady byli všichni účastníci spokojení a vděčí za nové náměty a taktické rady.
Další kemp plánujeme někdy na přelomu ledna a února a všichni se už ne něj těšíme, zejména pro naši mládež se jedná o velmi očekávanou akci.
Černotík"


Foto: Jaroslav Černotík

Celý text a další fotografie naleznete na facebooku badmintonového oddílu TJ Sokol Růžďka.

Archiv novinek

media+420 725 891 077