GPC U13 a U15

01/11/2014

Do Jihlavy se před podzimními prázdninami 25. října vydala kromě silné konkurence ze Severní Moravy i sedmička našich hráčů. Nejlepšího výsledku dosáhl Šimon Prek 2. místem ve čtyřhře se spoluhráčem Markem Dostálem (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice). K tomu přidal 5. místo ve dvouhře. Kuba Reichman obsadil stejnou dělenou pozici ve dvouhře a přidal druhé 5. místo v mixu se spoluhráčkou Katkou Kračmarovou (BC 66 Ivančice).
Nejúspěšnější hráčkou naší výpravy se stala Míša Nováková, která obsadila v silné konkurenci hráček také z Opavy a Lanškrouna 9. místo. 
Děkuji za reprezentaci klubu Badminton School Brno také Jáchymovi Müllerovi, Martinovi Mejzlíkovi, Dominikovi Čípovi a Štěpánovi Prekovi. 

V sobotu 1. listopadu se v Břeclavi uskutečnil nepostupový turnaj kategorie do 15 let. Medailové umístění pro Vaška Kozla a Nikču Kubovou ve smíšené čtyřhře. Vašek se probojoval až do finále s Barčou Otáhalovou ze Židlochovic a Nikola za výrazné zásluhy svého spoluhráče Romana Procházky (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice) uhrála dělené 3. místo. Pěkné 5. místo vybojovala Linda Chamrádová ve dvouhře, když vyhrála 2 kola a k tomu přidala druhé 5. místo se spoluhráčkou Nelou Štěpkovou. 
Ve dvouhře chlapců se z našich Žraloků prokousal nejdál Vašek, který skončil na 5. místě po těsné prohře s Tadeášem Brázdou (BC 66 Ivančice). Dělené 9. místo obsadili hned tři mušketýři v našich dresech, Kuba Reichman, Šimon Prek a Dominik Justin Zelinka.
Turnaje se zúčastnil i 9letý Štěpánek Prek, který bojoval nač mu síly stačily a podařil se mu vyhrát třísetový zápas o pořadí.

Archiv novinek

media+420 725 891 077