Postupové GPC U13

21/09/2014

V neděli 21. září se v Ivančicích konalo první postupové GPC kategorie do 13 let. Hráči klubu BS Brno vybojovali postup na celorepublikové GPA hned ve třech disciplínách. Je třeba podotknout, že k těmto postupům přispěli nepřímo 3 nejlepší hráči v kraji, kteří si svým pořadím na republikovém žebříčku zajistili přímý postup. Jde o Daniela Kostrhuna a Davida Herzána z Podivína a Tadeáše Brázdu z Ivančic.

Za výborné výsledky v párových disciplínách považuji vítězství Kuby Reichmana se Šárkou Syrovátkovou (SK Podolí) v mixu, které na pomyslných stupních vítězů ještě doplnili Sára Schafferová se Šimonem Prekem na třetím místě.

V následujících singlech se pak Šimon probojoval až do finále, kde po třísetovém boji podlehl Martinu Dostálovi z TJ Sokol Veselý Brno Jehnice, ale i druhé místo mu zaručilo nominaci na GPA v Mostě.


Foto: Tomáš Prek

Vše pak korunovala čtyřhra chlapců, kde se ve finále setkaly dvojice Šimon Prek, Marek Dostál (TJ Sokol Jehnice) a Kuba Reichman, Martin Dostál (TJ Sokol Jehnice) a po dramatické bitvě si vítězství (potažmo i nominaci na GPA) zajistila prvně jmenovaná dvojice.

Gratuluji oběma našim hráčům k postupu.

 

Archiv novinek

media+420 725 891 077