Žraločí kempy

08/08/2014

Trenérský tým Badminton School Brno nabídl svým hráčům a hostům z V. PavlovicJehnic a Jihlavy letní soustředění s bohatým programem.

Prostředí Velkých Pavlovic nabídlo vynikájící podmínky pro tréninky badmintonu ve školní tělocvičně, koupání v bazénu i vyjížďky na kole po vininích, lukách a stráních. 


Foto: Karel Reichman

Hráči absolvovali 3fázové tréninky. Vždy dopoledne byl na programu badmintonový trénink. Po obědě jsme vyráželi na cyklistický výlet doplněný zábavnými hrami. Ve zbylém čase před večeří jsme se koupali na zahradě v bazénu, když nám přálo počasí a po večeři následovala poslední tréninková fáze v tělocvičně, která byla zaměřena více na získávání herní jistoty. Poslední dopoledne se sehrál kempový turnaj, který vyhrála Dominika Mendrek z Jehnic a Vašek Kozel z BS Brno. Na druhém turnusu zvítězila s výrazným náskokem Adéla Zachová z Jihlavy a mezi chlapci byl nakonec nejúspěšnější Kuba Reichman z BS Brno.


Foto: Karel Reichman

Kromě badmintonových tréninků, výletů na kole a koupání si hráči mohli vyzkoušet netradiční atletickou pomůcku jako průpravu horního forhendového úderu. Také je neminul skupinový stopovací závod s luštěním indicií a hledáním pokladu. A poslední večer se hráči pobavili při netradičních míčových hrách.


Foto: Karel Reichman

Archiv novinek

media+420 725 891 077