Babolat Summer Camp

11/08/2014

Tomasz Mendrek uspořádal již 9. ročník letního kempu, který se konal tradičně v prostředí jehnické základní školy a v dopolední fázi, kdy měli badmintonový trénink obě výkonnostní skupiny současně, jsme využili pro přípravu i Yonex Arenu

Do Brna-Jehnic dorazili na druhý termín kempu opět spíše hráči nižší věkové kategorie. Herní úroveň ale výrazně navýšila čtveřice nadějných hráčů z Klimkovic, Kladna a domácích Jehnic. Konkrétně Terka Švábíková, Tom Twardzik, Jovi Skrčená a Jirka Bureš. Jsme vděční i za zahraniční návštěvu z badmintonové rodiny Orlovských. Se Sylviou dorazila i klubová spoluhráčka Zuzka Pitoňáková. Dalším zástupcem ze Slovenska byl Ján Kurila a ze Severní Itálie přijela potrénovat Valentina Sunshine.

Večerní program zpestřila cvičitelka aerobiku, Vendula Řeholová a atletickou přípravu měla na starost Martina Mendrek. 

Jsem rád, že jsem se mohl zapojit do přípravy hráčů po boku španělského trenéra, Oscara Martineze Salána, z národního centra Oviedo, který je aktuálně také 2. nejlepším hráčem ve Španělsku. 

První termín jehnického kempu odvedla stejná sestava trenérů, jen místo mě dorazil Tomáš Krajča z Proseku Praha. Tomáš s Oscarem natočil videorozhovor, který naleznete na jeho trenérském webu Badmintoncoach.cz nebo na Badmintonwebu.cz.

Více fotografií naleznete na facebookové stránce.

Archiv novinek

media+420 725 891 077